http://sedmikraskanj.cz/
 
Rychlé vyhledávání

Google +
Facebook
Sdílet

Navigace: Sedmikráska -> Bylinné čaje

Bylinné čaje balené

 
 • Výrobce: Milota 
   
 • Kód produktu:101
   
 • Záruka:24 měs.
   
 • Původní cena:40,00 Kč
   
 • Ušetříte:4,00 Kč !
   
 • Cena:36,00 Kč
   
 •  
   
 •  
   
Hodnocení: (0%)

previousPředchozí zboží v kategorii: Bylinné čaje
nextNásledující zboží v kategorii: Bylinné čaje

 
 
Čístící čaj
Složení: Vřes květ, Zlatobýl celík nať, Rooibos čaj, Máta nať, Šípky plod. Napomáhá vylučování nežádoucích odpadních produktů z těla. Je vhodný při podpoře látkové výměny a celkově čistí organizmus. Spolu s úpravou jídelníčku je vhodná jako doplněk k celkové čistící kúře.

Spánek a nervy
Složení: Meduňka nať, Chmel šištice, Kozlík kořen, Heřmánek květ, Levandule květ. Napomáhá uklidňovat při nervovém vypětí, je vhodná také při dlouhodobém stresu. Doporučujeme také při prvních příznacích přepracování. Napomáhá také při usínání. Má celkově tonizující účinky.

Urologocký
Složení: Meduňka nať, Vrbovka nať, Přeslička nať, Máta Nať, Kopřiva nať. Napomáhá při problémech s močovými cestami, močovody, močovým měchýřem. Je vhodný i při zánětech močových cest. Napomáhá odstranit bolest při vylučování moči (pocit pálení při močení).

Chřipka a nachlazení
Složení: Bez černý květ, Máta peprná nať, Lípa květ, Bez černý plod. Napomáhá uvolňovat horní cesty dýchací uvolňuje nosní sliznici při rýmě a napomáhá uvolňovat hleny při kašli. Je vhodná jako prevence proti chřipce a nachlazení. Užívejte při prvních příznacích chřipky a nachlazení.

Kašel a průdušky
Složení: Anýz plod, Divizna květ, Jitrocel list, Bez černý květ. Napomáhá uvolňovat sliznice horních cest dýchacích, uvolňuje hleny a tiší dráždění ke kašli. Jako doplněk k čaji doporučujeme nasadit také Homeopatické přípravky proti kašli a horečce.

Žaludek a střeva
Složení: Fenykl plod, Srdečník nať, Jalovec plod, Máta nať. Napomáhá ke zlepšení zažívání. Je vhodný jako prevence žaludečních a střevních potíží. Používá se při nadýmání, těžkém trávení a žaludeční neuróze kde uvolňuje křeče trávicího traktu.

Játra a žlučník
Složení: Čekanka nať, Jalovec plod, Pampeliška list, Heřmánek květ, Echinacea květ. Čaj napomáhá zvyšovat produkci žlučových šťáv, působí spasmolyticky, protizánětlivě a normalizuje tonus žlučníku. Urychluje odvod toxických látek z organismu, zlepšuje funkci slinivky břišní.

Čaj na hubnutí
Složení: Medvědice list, Jitrocel list, Fenykl plod, Pu erh čaj, Tymián nať. Napomáhá odstraňovat tuky z těla. Je vhodný jako doplněk dietního režimu. Čaj napomáhá odvodňování těla a upravuje látkovou výměnu. Samotný čaj musí být doplněn správnými stravovacími návyky.
 
Bylinné čaje balenéČistící čaj
Bylinné čaje balenéUrologický
Bylinné čaje balenéSpánek a nervy
Bylinné čaje balenéChřipka a nachlazení
Bylinné čaje balenéKašel a průdušky
Bylinné čaje balenéŽaludek a střeva
Bylinné čaje balenéJátra a žlučník
Bylinné čaje balenéNa hubnutí