http://sedmikraskanj.cz/
 
Rychlé vyhledávání

Google +
Facebook
Sdílet

Navigace: Sedmikráska -> Kávy a kávoviny

Cikorka (Čekanková káva) Milotka

 
 • Výrobce: Milota 
   
 • Kód produktu:135
   
 • Záruka:24 měs.
   
 • Cena:30,00 Kč
   
 •  
   
 •  
   
Hodnocení: (0%)

previousPředchozí zboží v kategorii: Kávy a kávoviny
nextNásledující zboží v kategorii: Kávy a kávoviny

 
 
Cikorka od miloty (čistý kořen) 100g(20x5g).

Složení: Cichorium intybus radix roasted. Cikorka je pražený drcený kořen čekanky, a je používaná jako náhražka kávy. Na rozdíl od kávy však cikorka neobsahuje kofein, a tudíž je vhodná i pro děti a kojící matky. Cikorka obsahuje hořčiny, třísloviny, slizy, silice, také cholin, arginin, minerální látky jako vápník, fosfor, hořčík, železo, a vysoký podíl inulinu (až 20 %).
 

Cikorka s meduňkou a levandulí 140g(20x7g) 

Složení: Cichorium intybus radix roasted, melissae herba, lavandulae flos. Cikorka je pražený drcený kořen čekanky, a je používaná jako náhražka kávy. Na rozdíl od kávy však cikorka neobsahuje kofein, a tudíž je vhodná i pro děti a kojící matky. Cikorka obsahuje hořčiny, třísloviny, slizy, silice, také cholin, arginin, minerální látky jako vápník, fosfor, hořčík, železo, a vysoký podíl inulinu (až 20 %).


Cikorka s ostropestřcem 100g(20x5g) 

Složení: Cichorium intybus radix roasted, silybum marianum fructus. Cikorka je pražený drcený kořen čekanky, a je používaná jako náhražka kávy. Na rozdíl od kávy však cikorka neobsahuje kofein, a tudíž je vhodná i pro děti a kojící matky. Cikorka obsahuje hořčiny, třísloviny, slizy, silice, také cholin, arginin, minerální látky jako vápník, fosfor, hořčík, železo, a vysoký podíl inulinu (až 20 %).


Cikorka se skořicí 100g(20x5g) 

Složení: Cichorium intybus radix roasted, Cinnamomum cortex. Cikorka je pražený drcený kořen čekanky, a je používaná jako náhražka kávy. Na rozdíl od kávy však cikorka neobsahuje kofein, a tudíž je vhodná i pro děti a kojící matky. Cikorka obsahuje hořčiny, třísloviny, slizy, silice, také cholin, arginin, minerální látky jako vápník, fosfor, hořčík, železo, a vysoký podíl inulinu (až 20 %)


 

 
Cikorka (Čekanková káva) Milotkacikorka
Cikorka (Čekanková káva) Milotkas meduňkou a levandulí
Cikorka (Čekanková káva) Milotkacikorka s ostroestřecem
Cikorka (Čekanková káva) Milotkacikorka se skořicí